ONE Yapı İnşaat | PVC Kapı Pencere
Ankara Tel: 0 532 482 8317 - PVC Kapı, pencere, Cam Balkon, kızak sistemi fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.
ankara, pvc, PVC, kapı, pencere, cam balkon, one inşaat, ankara pvc doğrama, ankara pvc pencere, pimapen pencere fiyatı, ankara cam balkon, ankara cam balkon fiyatı, fiyat, fiyatları
16701
page-template-default,page,page-id-16701,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

PVC Doğrama

PVC Doğrama

PVC Kapı, pencere ve balkon sistemleri ile evinizi ısıya ve toza karşı koruyun.

PVC Doğrama Hizmetlerimiz

ONE İnşaat, sektörün lider firması Pimapen ile çalışmaktadır. Dinamik ve genç kadromuz ile dekorasyonun her alanındaki tüm yenilik ve gelişmeleri takip ederek sorunlara akılcı ve pratik çözümler bulmaya devam ediyoruz. Kullandığımız PVC kapı ve pencereler, evinizde yaşanan en büyük ısı kayıplarını en aza indirir, dışarıdaki sesin içeriye girmesini engelleyerek gürültü kirliliğini azaltır ve evin toz almasını engeller.

“Pimapen evinizi sıcak tutar, dışarıdan gelen sesi azaltır ve evinize giren tozu engeller.”

Neden PVC?

Evinizi Soğuğa Karşı Korur.

Dışarıdan Gelen Sesi Azaltır.

Evinize Toz Girmesini Engeller.

Nirvana

Pvc Pencere ve Pvc Kapı Sistemleri

Pimapen Nirvana PVC Pencere ve PVC kapı Sistemleri, üstün ses ve ısı yalıtımı özelliklerinin yanı sıra geniş bir görüş alanı sunarak yaşam alanlarınıza değer katar. İç-dış ve orta conta olmak üzere üçlü conta sistemi, ısı ve ses yalıtımına katkı yaptığı gibi, kanat açılımlarında kullanılan donanımları da korozyona karşı koruyarak uzun ömürlü olmasını sağlar. Pimapen Nirvana PVC Pencere ve PVC kapı Sistemleri, yüksek katlı binalarda rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım cephe orta kayıt profiline sahip bir seridir.

Maximus
Pvc Pencere ve Pvc Kapı Sistemleri

Pencereler mekanları olumsuz dış koşullardan izole ederken, gün ışığı ve manzara gibi doğal güzelliklerden yararlanmamıza olanak sağlar. Pimapen S-7000 Maxımus bu uyumu mükemmel bir şekilde taşırken,mekanlara da estetik bir görünüm kazandırır. Maxımus PVC Pencere serisi, Pimapen S-7000 serisinin 70 mm ve 5 odacıklı profillerinin standart konfor ve tasarruf özelliklerinin yanı sıra, 109,5 mm’lik kasa-kanat yüksekliği ile görüş alanınızı genişletme özelliğine sahiptir.

Carisma
Pvc Pencere ve Pvc Kapı Sistemleri

Pimapen Carisma Pvc Pencere ve Pvc Kapı Sistemleri, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı tüm ana profilleri ile pencere ve kapılardaki teknik detaylara cevap vermek için tasarlanmış bir seridir. Kendinden pervazlı kasa profili ile iç yüzeyde, doğrama-duvar birleşimlerinde görsel bütünlük sağlar.Farklı tipte birçok donanımın uygulanmasına imkan veren iki çeşit çift kanat profili mevcuttur.

Albatros
Pvc Sürme Kapı Sistemleri

Pimapen Albatros PVC Sürme Kapı Serileri, PVC kapı olarak geniş açıklıklara ikili, üçlü ve dörtlü kombinasyonlarda uygulanıp,özel tasarım hareketli köşe birleşim profili sayesinde 90º köşeli uygulamalarda kanatlar açıldığında köşe kısmında herhangi bir dikey profil yer almaz, dolayısıyla görüntüyü kesmeyen ferah ortamlar sağlanır.

Dynamic Sürme
Pvc Sürme Kapı Sistemleri

Pimapen Dynamic ürünleri Pvc Sürme Kapı Sistemlerinde yepyeni bir deneyim sunuyor.

Yeni Infinity HBSB
Kaldırmalı Sürme Sistemi

Pimapen Yeni Infinity Kaldırmalı PVC Sürme Sistemi; kullanıcısına geniş ve yüksek açıklıklarda yalıtımdan ve manzaradan ödün vermeden kullanım kolaylığı, konfor, güvenlik ve yalıtımı bir araya getiren ideal bir çözüm sunar.

Storbox Panjur
Panjur Sistemleri

Storbox Panjur Sistemleri; her türlü yapının kapı ve pencerelerine kolayca uygulanarak olumsuz hava şartlarının dışarıda bırakılmasına olanak sağlar.

Alüminyum Giydirme Sistemi

PİMAPEN Alüminyum Giydirme Sistemi, alüminyum’un estetik görüntüsü ile PVC profillerin üstün yalıtım özelliğinin bir araya gelmesi için tasarlanmıştır.

Camoda Ondula
Cam Balkon Camlama Sistemleri

Camoda Ondula Cam Balkon Sisteminde profil et kalınlığı 3mm’dir. Sistemde altta ve üstte taşıyıcı ray profili ve 4’er adet taşıyıcı tekerlek bulunmaktadır. Bu sayede montaj yerinde ister alt raya ister üst raya taşıtma yaptırılabilir.

PVC Kapı, pencere, Cam Balkon, kızak sistemi fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.