ONE Yapı İnşaat | Betopan
Betopan fiyatı, betopanplus fiyatı, taşonit fiyatı, yalıpan fiyatı, betopan dış cephe kaplama fiyatı ve diğer sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.
ankara, betopan, ankara betopan, betopan dış cephe kaplama, Betopan fiyatı, betopanplus fiyatı, taşonit fiyatı, yalıpan fiyatı, betopan dış cephe kaplama fiyatı, ankara, one inşaat
16907
page-template-default,page,page-id-16907,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Betopan

Betopan

Binanızın eşsiz bir görünümü için.

Betopan

Betopan 1984 yılından beri üretimi yapılmakta olan ve yapı sektörünün göz bebeğidir. Yapısında ahşap, çimento ve sağlığa zararsız kimyasal katkı maddeleri bulunmaktadır. Hafifliğini, elastik yapısını ve işlenebilirliğini ahşaptan, suya, rutubete, yanmaya ve çürümeye karşı dayanıklılığını ise çimentodan almaktadır.

BetopanPlus

BetopanPlus ilk olarak 2001 yılında üretilmiştir. İlk ürün olan Betopan’ın iki yüzeyinin yongasız fakat doğal mineraller ve çimento içeren bir karışımla kaplanmasıyla üretilmiştir. Böylece bağıl neme bağlı hareketi çok daha düşük, dış etkenlere karşı kaliteli bir beton kadar dayanıklı, yüzeyi beton üzerinde uygulanabilecek bütün boyalara uygun bir levha oluşmuştur.

Yalıpan

Ahşabın cephelere kattığı sıcaklıktan yola çıkarak üretilen Yalıpan®, plus grubunun üstün özelliklerine ahşap dokusu eklenerek üretilmiştir. Bu şekilde artık binalarda ahşap gibi çürümeyen, böceklenmeyen, sürekli bakım gerektirmeyen doğal ahşap görünümü sunan yapısal bir ürün ortaya çıkmıştır.

Taşonit

Doğal taşa benzeyen homejen bir doku ile üretilerek kullanıma sunulmuştur. Cephede ağırlık yapan ve zamanla düşmelere neden olabilecek doğal taşa alternatif olan taş görünümlü taşonit, Plus grubunun üstün özelliklerine taş dokusu eklenerek üretilmiştir.

Betopan fiyatı, betopanplus fiyatı, taşonit fiyatı, yalıpan fiyatı, betopan dış cephe kaplama fiyatı ve diğer sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.